ERDOĞAN ŞEHİR PLAN. MİM. GAY. DEĞ. İNŞ.TURZ. SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ. / UŞAK GAYRİMENKUL SATIŞI

ERDOĞAN ŞEHİR PLANLAMA MİMARLIK GAYRİMENKUL DEĞERLEME İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ. ‘NE AİT 6 ADET

GAYRİMENKUL TEKLİF ALMA YÖNTEMİ İLE  SATIŞA ÇIKARILMIŞTIR

 

  1. ERDOĞAN ŞEHİR PLANLAMA MİMARLIK GAYRİMENKUL DEĞERLEME İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.’ne ait Uşak ili, Merkez ilçesi, Cumhuriyet Mahallesi, Defne Sitesi, Şehit Basri Bey Caddesi, A Blok No: 52  kat 11  numaralı ve Cumhuriyet Mahallesi 3. Akyıldız Sokak B Blok No: 1  1.kat 3 numaralı, 2 kat 5 numaralı, 2. Kat 6 numaralı, 3. kat 7 numaralı ve 4. kat 9 numaralı mesken niteliğinde 6  (altı) adet taşınmaz teklif alma yöntemi ile yapılacak ihalede satılacaktır.
  2. Teklifler, ERDOĞAN ŞEHİR PLANLAMA MİMARLIK GAYRİMENKUL DEĞERLEME İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.’ nin aşağıdaki adresine 17.10.2018 tarihi mesai saati (Saat: 17:00’a kadar) bitimine kadar verilecektir. İstekliler arasında 18.10.2018 tarihinde saat:10.00’da açık artırma şirketin aşağıda belirtilen adresinde yapılacaktır. Teklifler 17.10.2018 tarihi mesai saati bitimine kadar şirketin belirtilen adresine elden teslim edilebileceği gibi aynı tarih / saate kadar aynı adreste olacak şekilde posta ile  de gönderilebilecektir.
  3. İstekliler; yayınlanan listede belirtilen gayrimenkullerin muhammen bedelinin % 5’i tutarındaki teminatı  ERDOĞAN ŞEHİR PLANLAMA MİMARLIK GAYRİMENKUL DEĞERLEME İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.’ne ait İş Bankası A.Ş. Uşak Şubesi TR71 0006 4000 0013 7001 656998 TL  hesabına  nakden teklif tarih / saatine kadar yatıracaktır. İhale mahallinde nakit teminat tahsili yapılmayacaktır.
  4. Satış koşulları ve satışa sunulan gayrimenkuller hakkında daha ayrıntılı bilgi ERDOĞAN ŞEHİR PLANLAMA MİMARLIK GAYRİMENKUL DEĞERLEME İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.’nin aşağıdaki başvuru merciinden temin edilebilecek ve randevu alınmak suretiyle yer gösterme hizmeti verilecektir.
  5. Teklif verenler bu ilandaki hükümleri, teklif ve taahhütname formundaki satış koşullarını ve ihale usullerini kabul etmiş sayılırlar.
  6. Gayrimenkullerle ile ilgili bilgiler ve fotoğraflar taahhüt niteliğinde olmayıp genel bilgi niteliğindedir.
  7. ERDOĞAN ŞEHİR PLANLAMA MİMARLIK GAYRİMENKUL DEĞERLEME İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ. Devlet İhale Kanunu ve Kamu İhale Kanununa tabi olmadığından ihale yapıp yapmamakta veya dilediğine yapmakta serbesttir.
  8. Satış ilanında dizgi ve baskı hatası olması halinde ERDOĞAN ŞEHİR PLANLAMA MİMARLIK GAYRİMENKUL DEĞERLEME İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. tarafından yapılacak açıklamalar geçerlidir.
  9. Gayrimenkullerin devir ve tescil işlemleriyle ilgili her türlü sözleşme masrafları alıcıya, vergi resim ve harçlar ile buna benzer tüm yükümlülükler yasal düzenlemeler kapsamında taraflara aittir.
  10. Teklifi kabul edilen isteklinin ERDOĞAN ŞEHİR PLANLAMA MİMARLIK GAYRİMENKUL DEĞERLEME İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. tarafından verilen sürede yükümlülüklerini yerine getirmemesi veya satın almaktan vazgeçmesi halinde şirket ikinci en yüksek teklifi veren istekliden satın almasını isteyebilir.

 

Teklif ve Taahhütname Formu

 

TAPUDA UŞAK İLİ, MERKEZ İLÇESİ, CUMHURİYET MAHALLESİ, 2656 ADA, 29 L.IV.c PAFTA, 9 NUMARALI PARSELDE KAYITLI 6 ADET GAYRİMENKULUN TANIMI

SIRA NO

BLOK NO

KAT NO

BAĞ. BÖLÜM NO

MUHAMMEN BEDEL (KDV HARİÇ TL)

ÖZELLİKLERİ
1A511300.000

A BLOK, 11 BAĞIMSIZ BÖLÜM NUMARALI MESKEN

BİNA GİRİŞİNE GÖRE SAĞ TARAFTA, 5. KATTA KONUMLU, KUZEYDOĞU VE KUZEYBATI CEPHELİDİR.

MESKEN 190 M2. KULLANIM ALANINA SAHİP, 4 ODA, SALON, SOYUNMA ODASI, MUTFAK, ANTRE, BANYO, DUŞ, WC, PORTMANTO VE 2 ADET BALKONDAN OLUŞMAKTADIR.

DAİRE MEVCUT HALİYLE SATILACAKTIR.

TAŞINMAZIN ODA, SALON, SOYUNMA ODASI ZEMİNLERİ PARKE, ANTRE, PORTMANTO, MUTFAK VE BALKON ISLAK HACİMLERİN ZEMİNLERİ SERAMİK, ISLAK HACİMLERİN DUVARLARI FAYANS DÖŞELİ, İÇ HACİMLERİN DUVARLARI SATEN BOYALIDIR. TAŞINMAZIN MUTFAK DOLABI VE TEZGAHI TAKILI DEĞİLDİR. WC HACİMLERİNDE ALATURKA TUVALET YER ALMAKTA OLUP LAVABO BULUNMAMAKTADIR. BANYO/DUŞ HACİMLERİNDE KLOZET, DUŞAKABİN/KÜVET VE LAVABO BULUNMAMAKTADIR. TAŞINMAZIN GİRİŞ KAPISI VE İÇ KAPILARI AHŞAP, BALKON KAPILARI VE PENCELERİ PVC DOĞRAMADIR.

2B13270.000

B BLOK, 3-5-7-9 BAĞIMSIZ BÖLÜM NUMARALI MESKENLER

BİNA GİRİŞİNE GÖRE SAĞ TARAFTA, KUZEYDOĞU VE KUZEYBATI CEPHELİDİR.

3 NOLU BAĞIMSIZ BÖLÜM 1. KATTA KONUMLU,

5 NOLU BAĞIMSIZ BÖLÜM 2. KATTA KONUMLU,

7 NOLU BAĞIMSIZ BÖLÜM 3. KATTA KONUMLU,

9 NOLU BAĞIMSIZ BÖLÜM 4. KATTA KONUMLU,

 

B BLOK, 6 BAĞIMSIZ BÖLÜM NUMARALI MESKENLER

BİNA GİRİŞİNE GÖRE SOL  TARAFTA, GÜNEYDOĞU VE GÜNEYBATI CEPHELİDİR.

 6 NOLU BAĞIMSIZ BÖLÜM 2. KATTA KONUMLU,

DAİRELER MEVCUT HALİYLE SATILACAKTIR.

HER BİR DAİRE, 190 M2. KULLANIM ALANINA SAHİP, 4 ODA, SALON, SOYUNMA ODASI, MUTFAK, ANTRE, BANYO, DUŞ, WC, PORTMANTO VE 2 ADET BALKONDAN OLUŞMAKTADIR.

TAŞINMAZLARIN ODA, SALON, SOYUNMA ODASI ZEMİNLERİ PARKE, ANTRE, PORTMANTO, MUTFAK VE BALKON ISLAK HACİMLERİN ZEMİNLERİ SERAMİK, ISLAK HACİMLERİN DUVARLARI FAYANS DÖŞELİ, İÇ HACİMLERİN DUVARLARI SATEN BOYALIDIR. TAŞINMAZLARIN MUTFAK DOLABI VE TEZGAHI TAKILI DEĞİLDİR. WC HACİMLERİNDE ALATURKA TUVALET YER ALMAKTA OLUP LAVABO BULUNMAMAKTADIR. BANYO/DUŞ HACİMLERİNDE KLOZET, DUŞAKABİN/KÜVET VE LAVABO BULUNMAMAKTADIR. TAŞINMAZLARIN GİRİŞ KAPISI VE İÇ KAPILARI AHŞAP, BALKON KAPILARI VE PENCELERİ PVC DOĞRAMADIR.

3B25280.000
4B26280.000
5B37300.000
6B49300.000

 

 

Başvuru mercii:

ERDOĞAN ŞEHİR PLANLAMA MİMARLIK GAYRİMENKUL DEĞERLEME İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.  

Murat ALTINKAYA

Tel: 0 276 215 13 20 – 0531 858 99 88

Özdemir Mahallesi, Cumhuriyet Cad. No: 56 Uşak

Randevu alınarak yer gösterme hizmeti verilecektir.

 

İhale Yapılacak Yer (İhale Mahalli)

ERDOĞAN ŞEHİR PLANLAMA MİMARLIK GAYRİMENKUL DEĞERLEME İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.  

Özdemir Mahallesi, Cumhuriyet Cad. No: 56 Uşak

Tel: 0 276 215 13 20